دکتر حسین مهدیخانلو | بهترین روانشناس و مشاور خانواده، شغلی و تحصیلی


ما همه انسان ها عاشق جسم و جان خود هستیم که... [[محیی]] ما که خداوند کریم است آنرا به ما ارزانی داشته و عطا کرده است، هرگاه هم صلاح بداند آنرا ازجسم ما خواهد گرفت!

و آنوقت است که از قدرت " مُمْیت " خود استفاده می کند!

و میمیراند و جانمان را از ما خواهد گرفت... !


زنده کننده فقط از لفظ جان دادن به جسم، نیست! بلکه لفظ اصلی آن زنده کردن روح میباشد. توجه داشته باشید که اکثرا همه ی ما عاشق جان و جسممان هستیم!

اما در مورد روح چه؟!


اجازه بدهید برای روشن شدن بحثم واقعیتی را بیان کنم، که احتمالا تا کنون به گوشتان هم نخورده که اگر کل محتوای یک انسان 100% درصد باشد، از آن حدوداً 0/000000001% درصد اختصاص به جسم وجان ما دارد و حدوداً 99/999999999% درصد آن به روح مان اختصاص دارد!

حال ما چه می کنیم؟!!!


بجای بها دادن به روح که اصلی ترین و بزرگترین هدیه الهی به ما انسانها است متاسفانه فقط 0/000000001% درصد بها می دهیم... ! وبه جسم که پایین ترین ارزش را از جهت انسانیت و الوهیت دارد که بایستی در حد 0/000000001% به آن بها بدهیم متاسفانه بیشترین بها را در حدود 99/999999999% درصد به آن می دهیم و تمام عمر و زندگی را فداي آن می کنیم... ! فارق از اینکه بایستی بهای واقعی را به روح بدهیم نه جسم!


و این همان خطای استراتژیک وفاحش اکثر انسانها است که آنان را با زندگی درگیر کرده و گرفتار مسائل، معضلات و بیماری های استرس، اضطراب، افسردگی و هزاران معظل و مشکل در دنیا شده اند و کار و زندگی شان اصلاح نمی شود و در آن درمانده اند!


خدمتتان عرض کنم که این داستان قابل اصلاح و حل شدن است به شرط آنکه بیاییم از این پس به روحمان بیشتر و بیشتر بها بدهیم!

نمی گویم به جسم بها ندهید! ...نه...!

اما تمام تلاش خود را بکار برده و از باری تعالیٰ بخواهیم یاریمان کند تا 99 برابر ارزشی که برای جسم قائلیم را به روح و خواسته های آن ( بها ) بدهیم.......!


ما در این سایت قصد داریم روشهایی که به بها دادن به روح منجر می شود را برایتان بیان کنیم و با یکدیگر پیش برویم تا مسائل و مشکلات و معظلات و بیماری های مربوط به روح را درمان کنیم ان شا الله و به همراه هم پیشرفت کرده و به تمام خواسته های دنیوی خود برسیم که اگر درست از این مهم بهره گیری شود قطعا به روشنایی دنیای اُخروی مان هم نایل خواهد گردید ان شا الله...👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

لطفا علی الحساب این مطلب را روزانه 1000 بار ویاکمتر وبیشتر هم که شده با خود تکرار کنید... اگر شما این عبارت تاٌکیدی را مدام با خود تکرار کنید، آنگاه ضمير ناخودآگاه در پی خیری که شما آنرا طلب می کنید در کائنات سرچ کرده و آنرا برایتان مهیّا خواهد نمود!پس مدام با خود تکرار کنید :

☑برای مـــــــن از آســمان همواره خـــیـر و برکت مــی بــــارد

به حســــــرت هایی که داری ننگر!

به داراییــــــــهایت بنگر!

و

❄شــــــا کــر بـا ش❄

تا حسرت هایت به دارایی تبدیل گردد!


دکتر حسین مهدیخانلو

دکتر حسین مهدیخانلو
معروف به دکترمحیی، روانشناس و رواندرمانگر، مشاور فردی و خانوادگی، روانشناس و مشاورخانواده، مشاور برخی از مدیران و مسئولین، مشاور و تسهیلگر روابط فردی واجتماعی، مدرس اصول وفنون مذاکره، مدرس ومشاور ارتباطات حضوری و غیرحضوری مدیران روابط عمومی، مدرس اصول و روشهای زندگی شاد وخانواده موفق باآموزه های دینی وتعالیم الهی، مبدع و مدرس دوره شگفت انگیز اکسیرموفقیت در زندگی شاد و کسب وکار موفق، دوره چله ی گشایش وموفقیت در زندگی، دوره چله ی شفا بيماري ها بدون دارودوا، دکترای روانشناسی بالینی، مشاورمدیران ارشدصنایع وسازمانهای خصوصی و دولتی، مشاورمدیران شهرکهای صنعتی وصنایع، عضو انجمن نانو، عضو انجمن مخترعین، عضو انجمن نخبگان کشور، نویسنده کتاب سرنوشت را میتوان از سرنوشت، دارای پروانه کوچینگ D.A.S از انگلستان، دارای مدرک(D.B.A) از وزارت علوم، عضونظام مشاور مدیران ومسؤلین کشوری ولشکری ازسال 76 تاکنون، جوانترین مدیر برگزیده ی شهری در ۲۰ سالگی، مشاور کسب وکارهای نوین باتوجه به فرآیند تحلیل افکار واندیشه و شرایط روز جامعه
دسترسی سریع
تماس با ما
آدرس اول: تهران - پاسداران - خ شهاب - خیابان مهتاب - کلینیک دکترمحیی
تلفن:  12-12-533-0935  
آدرس دوم: تهران - شهریار - فاز 3 اندیشه - خیابان آزادی - امام علی علیه السلام - کلینیک دکترمحیی
تلفن ثابت: 90-70-7-655-021   30-70-7-655-021
کلیه حقوق متعلق به دکتر حسین مهدیخانلو می باشد.
Design By M.Farahmand