خانم‌ها از چه چیز در مردها بدشان می‌آید؟!

دسته بندی: همسرداری ۱۰ دقیقه ۳ سال قبل
$blog->title

بااینکه معمولا چیزهایی که زن‌ها درمورد مردها بدشان می‌آید، مخلوطی از ویژگی‌های کوچک و بزرگ میباشد که گاها از برخی آقایان سرمیزند!

 در اینجا اجمالا به14 مورد از آزاردهنده‌ترین مواردی که زنها از آن خصائص و خصلت ها در مرد زندگی شان بدشان می آید که خوبست بدانید را توضیح خواهیم داد:

1_ متعهد نشدن:
  خیلی مهم است که مردها درک کنند که وقتی همه چیز جدی می‌شود، زن‌ها توقع دارند که هردو نفر خودتان را فقط محدود به همدیگر کنید.  زن‌ها از اینکه بازیچه کسی قرار بگیرند و با کسی بمانند که از متعهد شدن می‌ترسد و یا احساس تعهد نمیکند یا بر تعهدش پایبند نیست متنفر هستند.

2 _ رمانتیک نبودن:
زن‌ها عشق واقعی همراه با حس ارتباط عاطفی به مردشان را دوست دارند.  اگر طرفتان احساس کند که فقط بخاطر " رابطه‌جنسی" سراغ او می‌آیید خیلی زود از شما دور شده و حتی اجازه دست زدن به خود را هم به شما نخواهد داد و ذهنیت تصاحب او را از مخیله تان هم دور کنیدلطفا. 


3 _ نرسیدن به خود:
 بااینکه ظاهر همه چیز نیست، اما زنها اکثرا، جذب مردانی که به خود نمی‌رسند، موهایشان ژولیده است، بوی عرق می‌دهند، ناخن‌هایشان بلند شده، دهانشان بو می‌دهد و لباس‌های چروک می‌پوشند نمی‌شوند.( موی بلند، ناخن دراز، روی سیاه، واه واه واه...!) 
علاوه بر این، متناسب نگه نداشتن اندامتان به خانم‌ها نشان می‌دهد که احترامی برای خودتان قائل نیستید و هیچ انگیزه و نظمی در زندگی نداشته و ندارید.


4 _ قابل پیش‌بینی بودن:
 زن‌ها واقعاً از مردان قابل پیش‌بینی که هیچوقت کار متفاوتی انجام نمی‌دهند بدشان خوششان نمی آید. معمولا آنها عاشق مردانی هستند که سرشار از سورپرایزهای عالی اند، مخصوصا در خرید کادو و اتاق خواب. 


5 _ مدام بحث کردن:
 زن‌ها از مردهایی که هر صحبت کوچک را به بحثی کشدار و مشاجره تبدیل می‌کنند و باعث می‌شود آنها مجبور شوند مدام حالت دفاعی به خود بگیرند خوششان نمی‌آید.


6 _ اولویت دادن به دوستانشان:
  اگر از گذراندن وقت با دوستانتان خیلی بیشتر از همسر یا نامزدتان لذت می‌برید و همسرتان هیچوقت نمی‌تواند ساعتی دونفره با شما داشته باشد، مطمئناً یک جای کار می‌لنگد و روزی شما را از زندگی خود حذف خواهد کرد، شک نکنید. 


7 _ وابستگی:
 اعتمادبه‌نفس و استقلال ویژگی‌هایی بسیار جذاب در آقایان است، اما وابستگی و ناامنی اینطور نیست.
زن‌ها دوست ندارند با مردانی باشند که به خودشان اعتماد ندارند و برای روابط، کار و دوستی‌هایشان نیاز به تایید دائمی دارند و باصطلاح بدون اجازه مامانشون آب نمیخورن. 


8 _ پسرمامانی:
مردی که ریسمان پررنگ وابسته‌ای با مادرش دارد و به طور مداوم همه چیز‌ها را به مادرش میگوید، و این حس را به زن میدهد که پس از ازدواج، با مادر اونیز ازدواج کرده است متاسفانه. 


9 _  چسبنده:
 این مردها آنقدر به همسرشان ميچسبند كه این مسئله زن را شدیدا ميرنجاند و اجازه نفس‌كشيدن را به او نميدهد. اين فرد گاهی اوقات قبل از اينكه به همسرش اينگونه وابسته شود، نسبت به مادر يا پدرش اين احساس را دارد. شخصيت اين فرد كه به اصطلاح «چسب» هم به او مي‌گويیم، اجازه نميدهد طرف مقابلش حيطه شخصی داشته باشد
به‌گونه‌ای كه طرف مقابل رنجيده‌خاطر ميشودو مايل است از او فاصله بگيرد. 
از آنجائیکه همسر اين فرد اگر بخواهد به او استقلال بدهد، دچار اضطراب و سرخوردگی واحساس نداشتن امنيت ميشود و هميشه ترس اینکه محبوبش را از دست بدهد يا محبوبش او را ترك كند دارد... 


10 _ سلطه‌گری:
 بیشتر خانم‌ها مردی را می پسندد و می‌خواهند که از آنها محافظت کند و به آنها احساس امنیت و آرامش دهد. اما به دنبال دیکتاتوری که به آنها دستور دهد چه بکنند و کجا بروند و با کی حرف بزنند و یا چه بپوشند نیستند.
 زنان از مردانی که قصد کنترل دارند می‌ترسند و معمولا از آنها فرار می‌کنند.


 11 _ خسیس و بددهن:
زنان از مردانی که خست دارن و به قولی ناخن خشک هستن و حتی برای خودشون و زندگی شون هم آب از دستشون نمیچکه و مردانی که عفت کلام ندارند و مدام ورد زبانشان دری وری و فحش های رکیک است فراری هستند. 

 

12 _ خودپسند:
زنها از مردهایی که فقط منتظر تعریف و تمجید هستند و عقده خود برتر بینی و خودشیفتگی دارن و به اونها توجهی نمیکنن و فقط بدنبال در چشم فروکردن افتخارات خود و خانواده خود هستند بیزارند. 


13  _ قسم دروغ:
 با اینکه بیشتر خانم‌ها از قسم خوردن آقایان وقتی خودشان ناراحتند بدشان نمی‌آید اما از مردهایی که فکر می‌کنند قسم خوردن تنها راهی است که حرفشان را باور کنند بسیار متنفرند، چون خانم ها قبل از بدنیا اومدن یک دوره آموزش زبان بدن حرفه فراگرفتن، بسیار سریع از کلام و بیان و حالت چهره و بدن شما دروغ و راست بودن فرمایشتون رو تشخیص می‌دهند و مطمئنا براتون دروغ گفتن یا حتی راست نگفتن گرون تموم میشه. 

 

14 _ دید زدن خانم‌های دیگر جلو چشم آنها: 
 بااینکه نگاه کردن به خانم‌های دیگر برای برخی آقایان مسئله‌ای عادی است! (البته نه زیاد از حد آن)، اما وقتی اینکار را جلو زن زندگی تان انجام دهید مشکل‌ساز خواهد شد و اگر هم برای از دست ندادن شما و زندگی چشم پوشی کند اما قطعا از چشمان او خواهید افتاد. 

دکترحسین مهدیخانلو

دکتر حسین مهدیخانلومعروف به دکترمحیی، روانشناس و رواندرمانگر، مشاور فردی و خانوادگی، روانشناس و مشاورخانواده، مشاور برخی از مدیران و مسئولین، مشاور و تسهیلگر روابط فردی واجتماعی، مدرس اصول وفنون مذاکره، مدرس ومشاور ارتباطات حضوری و غیرحضوری مدیران روابط عمومی، مدرس اصول و روشهای زندگی شاد وخانواده موفق باآموزه های دینی وتعالیم الهی، مبدع و مدرس دوره شگفت انگیز اکسیرموفقیت در زندگی شاد و کسب وکار موفق، دوره چله ی گشایش وموفقیت در زندگی، دوره چله ی شفا بيماري ها بدون دارودوا، دکترای روانشناسی بالینی، مشاورمدیران ارشدصنایع وسازمانهای خصوصی و دولتی، مشاورمدیران شهرکهای صنعتی وصنایع، عضو انجمن نانو، عضو انجمن مخترعین، عضو انجمن نخبگان کشور، نویسنده کتاب سرنوشت را میتوان از سرنوشت، دارای پروانه کوچینگ D.A.S از انگلستان، دارای مدرک(D.B.A) از وزارت علوم، عضونظام مشاور مدیران ومسؤلین کشوری ولشکری ازسال 76 تاکنون، جوانترین مدیر برگزیده ی شهری در ۲۰ سالگی، مشاور کسب وکارهای نوین باتوجه به فرآیند تحلیل افکار واندیشه و شرایط روز جامعه 

 • {{ error }}
 • {{ suc }}
 • اگر دیدگاهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.
  مقالات مرتبط
  دکتر حسین مهدیخانلو
  معروف به دکترمحیی، روانشناس و رواندرمانگر، مشاور فردی و خانوادگی، روانشناس و مشاورخانواده، مشاور برخی از مدیران و مسئولین، مشاور و تسهیلگر روابط فردی واجتماعی، مدرس اصول وفنون مذاکره، مدرس ومشاور ارتباطات حضوری و غیرحضوری مدیران روابط عمومی، مدرس اصول و روشهای زندگی شاد وخانواده موفق باآموزه های دینی وتعالیم الهی، مبدع و مدرس دوره شگفت انگیز اکسیرموفقیت در زندگی شاد و کسب وکار موفق، دوره چله ی گشایش وموفقیت در زندگی، دوره چله ی شفا بيماري ها بدون دارودوا، دکترای روانشناسی بالینی، مشاورمدیران ارشدصنایع وسازمانهای خصوصی و دولتی، مشاورمدیران شهرکهای صنعتی وصنایع، عضو انجمن نانو، عضو انجمن مخترعین، عضو انجمن نخبگان کشور، نویسنده کتاب سرنوشت را میتوان از سرنوشت، دارای پروانه کوچینگ D.A.S از انگلستان، دارای مدرک(D.B.A) از وزارت علوم، عضونظام مشاور مدیران ومسؤلین کشوری ولشکری ازسال 76 تاکنون، جوانترین مدیر برگزیده ی شهری در ۲۰ سالگی، مشاور کسب وکارهای نوین باتوجه به فرآیند تحلیل افکار واندیشه و شرایط روز جامعه
  دسترسی سریع
  تماس با ما
  آدرس اول: تهران - پاسداران - خ شهاب - خیابان مهتاب - کلینیک دکترمحیی
  تلفن:  12-12-533-0935  
  آدرس دوم: تهران - شهریار - فاز 3 اندیشه - خیابان آزادی - امام علی علیه السلام - کلینیک دکترمحیی
  تلفن ثابت: 90-70-7-655-021   30-70-7-655-021
  کلیه حقوق متعلق به دکتر حسین مهدیخانلو می باشد.
  Design By M.Farahmand